رده محصول
تماس با ما

پکن REIT فناوری شرکت توسعه، با مسئولیت محدود

ADD: 702، برج X، Runfeng Deshang یوان، No.60 Anli Rd.، پکن، چین

تلفن: + 86-10-6482-0312

فکس: + 86-10-6482-0632

تلفن: 86-13501205135

پست الکترونیکی: myc@reit.cc

http://www.block-machine-sales.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
REIT تولید در BRIC کشور - هند

مفاهیم آجر ابتدا در سال 2003 کشف شد، آن را با اختصار از حروف اول نام خود، برزیل، روسیه، هند، چین تشکیل شده است. در سال 2010، آفریقای جنوبی توافق کرده است که در این اتحادیه "آجر" توسط سایر کشورهای آجر عضو بماند، و اکنون "BRICKS" نامیده می شود. در ادامه، راه توسعه ای است که چگونه REIT تولید محلی خود را در یکی از کشورهای آجر کشور هند انجام داد.


همانطور که در اولین اولین خط تولید اتوماتیک بلوک ماشین سازی واقع در میسور که در نزدیکی بنگلور واقع شده است، یک شهر مشهور به عنوان دره سیلیکون هند است، از آن به بعد، این شرکت بازرگانی REIT را راه اندازی کرد. ماشین سوپرایز و محصولات با کیفیت بالا بلافاصله روی بازارهای محلی تاثیر گذاشت و مشتریان زیادی به آنجا می روند تا ببینند که چگونه ماشین در کارخانه کار می کند، به عنوان یک نتیجه خوب، شهرت زیادی در بازارهای داشتیم.

图片6.png


همانطور که می دانستیم، در روزهای بعد، ماشین های بیشتری در این کشور وجود خواهد داشت، مدیریت ما تصمیم گرفته است که دفتر REIT هند برای تأمین خدمات به موقع و همچنین تهیه قطعات یدکی از محلی به منظور ذخیره سازی هزینه برای مشتریان ما. بنابراین در سال 2010، دفتر REIT هند تاسیس شده است، ما داریم بازاریابی و همچنین هر دو مهندس هستند در حال درمان از این بازارهای در حال افزایش است. با توسعه سریع بازارهای، توسعهدهنده صوغا که می تواند به عنوان گروه سوم شرکت ساختمانی و املاک در هند در نظر گرفته شود، در مورد کارخانه ما در هند دیداری داشته است، آنها به شدت تحت تاثیر اتوماسیون و تولید با کیفیت بالا قرار دارند و همچنین آلمان به طوری که آنها تصمیم به راه اندازی یک خط تولید از چین، و پس از چک کردن بسیاری از بلوک ساخت ماشین آلات در چین توسط تیم فنی خود، در نهایت پایه حرفه ای REIT حرفه ای، محصولات با کیفیت بالا و خدمات انسانی را برنده تایید مشتریان است. با همکاری با توسعهدهندگان Sobha، آن را برای تایید قابل توجهی برای REIT در بازارهای بلند پایه هدف قرار داده است.

图片7.png

از آن به بعد REIT همکاری بیشتر و بیشتر شرکت ساختمانی هند، از قبیل شرکت های مخلوط تجاری، شرکت های لوله های بتنی، شرکت های نیروگاه و غیره. REIT به طور کامل محدوده مشتری در کل هند از شمال به جنوب، غرب به شرق است. REIT در سال 2015 شرکت سرمایه گذاری مشترک خود را تاسیس کرده است. در سال 2016، اولین تولید کننده ماشین آلات محلی شرکت REIT JV از این کشور آجری طلا متولد شده است و تا کنون بسیاری از سفارشات کاملا از بومی گرفته شده است. در ادامه، سفارش اخیر تولید RT6C ساخته شده در هندوستان، در حال حاضر در حال تولید است. همان ماشین، فن آوری مشابه، REIT JV فقط به مشتریان کمک می کند که هزینه مواد، حمل و نقل، وظیفه واردات، زمان تحویل و غیره را صرفه جویی کنند، بنابراین ماشین REIT، انتخاب خوبی است.

图片1.png


REIT قصد دارد مشتریان را از دیدگاه مشتری، با توجه به شرایط واقعی، به منظور ایجاد یک سری راه حل های حرفه ای برای کمک به مشتریان به طور محکم در تولید محصولات بتنی که برای به دست آوردن یک وضعیت برنده موفق عمل می کنند، خدمت کند.


图片2.png

图片1.png图片2.png

图片3.png图片4.png图片5.png

پرس و جو
پکن REIT فناوری شرکت توسعه، با مسئولیت محدود
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه فناوری REIT می باشد. کلیه حقوق محفوظ است.