رده محصول
تماس با ما

پکن REIT فناوری شرکت توسعه، با مسئولیت محدود

ADD: 702، برج X، Runfeng Deshang یوان، No.60 Anli Rd.، پکن، چین

تلفن: + 86-10-6482-0312

فکس: + 86-10-6482-0632

تلفن: 86-13501205135

پست الکترونیکی: myc@reit.cc

http://www.block-machine-sales.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ماشین REIT، کیفیت عالی، خدمات ارزشمند

در رقابت شدید امروز در بازار، با افزایش آگاهی از حقوق مصرف کننده و نگرش مصرف کنندگان، مصرف کنندگان تجهیزات را خریداری می کنند نه تنها با همان کیفیت و کارایی محصولات مشابه، بلکه با توجه به کیفیت محصولات و محصولات مشابه، توجه بیشتری به خدمات پس از فروش محصولات، به ویژه در این ماشین آلات و تجهیزات ثبت شده است. بنابراین، شرکت ها در حال ارائه محصولات ارزان قیمت در همان زمان، برای ارائه خدمات به مشتریان جامع خدمات پس از فروش، تبدیل شده است تمرکز جدید در رقابت در بازار سرمایه مدرن است. REIT بلوک ساخت ماشین در آغاز تاسیس، ما حمایت از مفهوم مشتری محور، با توجه به وضعیت واقعی مشتریان، طراحی طرح قابل اجرا و قابل اعتماد طراحی و آموزش یک تیم حرفه ای خدمات، در زمان برای مشتری برای حل مسئله. در طول دو دهه گذشته، مدیریت REIT به طور پیوسته نکات زیر را برای دستیابی به هدف کسب و کار پیروزی بین ما و مشتریان ما پیاده سازی کرده است.


خدمات پس از فروش یک سلاح تیز برای شرکت در رقابت در بازار است

با پیشرفت سریع علم و فن آوری، تقریبا تمام صنایع به نظر می رسد وضعیت بیش از حد ظرفیت، البته، از جمله تمام خدمات پس از فروش زندگی، با رقبای قوی روبرو هستند. به رغم شرکت هایی که در تولید محصولات در عملکرد و کیفیت بسیار مشابه هستند، کیفیت رقابت با نام تجاری کوچکتر و موارد کوچکتر می شود، قیمت جنگ خسته بسیاری از شرکت ها، قابلیت مقایسه محصولات کوچکتر و کوچکتر ، دستگاه تولید بلوک REIT به طور مداوم به دنبال خدمات غیرمترقبه برای انجام رقابت متمایز بوده است، بنابراین محصولات REIT با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش تعیین موقعیت بازار شرکت ها و به دست آوردن مزیت رقابتی است.


2، خدمات پس از فروش، اطمینان از حمایت قوی از حقوق مصرف کننده است

شرکت هایی که به مصرف کنندگان خدمات اقتصادی و عملی، با کیفیت بالا، ایمن و قابل اعتماد و خدمات پس از فروش ارائه می دهند، حفظ و نگهداری بقای خود و توسعه پیش نیاز است، اگر چه سطح سازمانی به دنبال خدمات پس از فروش متمایز بالاتر و بالاتر است، اما مطمئنا هنوز یک راه کامل وجود ندارد. با توجه به استفاده نامناسب از غفلت مشتری یا کارکنان، انواع مشکلات مربوط به محصول رخ داده است و هیچ شرکت تولیدی نمی تواند تضمین کند که هیچ خطایی رخ نداده یا شکایات مشتریان را نداشته و بدین ترتیب اشتباهات درست، خطاهای صحیح، شکایات موثر خدمات مشتری و سایر اقدامات خدمات مشتری به عنوان موثر ترین راه برای اطمینان از حقوق مصرف کنندگان تبدیل شده است. در صنایع آجر، اگر تجهیزات مشتری با مشکلی مواجه شود، توقف تولید متوقف می شود، بنابراین از دست دادن مشتریان بسیار زیاد است، آنها می توانند بلافاصله برای کاهش تلفات نیاز به خدمات داشته باشند. به عنوان یک نتیجه، تیم خدمات پس از فروش REIT اساسا در تماس 24 ساعته در روز است و هنگامی که مشتریان ما نیاز به کمک دارند، ما همیشه برای ارائه راه حلها مهم نیستیم. این نیز یک راه مهم و موثر برای حل اشتباهات تجاری و رسیدگی به شکایات مشتری و افزایش رضایت مشتری است.


3، خدمات پس از فروش، بهبود رضایت مشتری و اقدامات وفادار و موثر است

پیگیری منافع مصرف کنندگان در محصولات و خدمات شامل هر دو جنبه کاربردی و غیر کارکردی است. نخست، نیاز مصرف کننده به کیفیت عملکرد محصول را نشان می دهد؛ دومی بیشتر در نیازهای ذهنی، عاطفی و سایر روانشناختی، مانند ظاهر زیبای فرآیند خدمات هماهنگ و کامل، تأثیر خدمات به موقع و متفکر، بیشتر نشان می دهد. با توسعه جامعه و اقتصاد و افزایش درآمد خود مصرف کنندگان، مشتریان توجه بیشتری به مزایای غیر کارکردی می کنند و در بسیاری از موارد حتی بیش از نگرانی از مزایای عملکردی است. بنابراین، ماشین آجر REIT در تحقق محصول تحت فرض تابع، تا آنجا که ممکن است به منظور پیچیدگی دستگاه ساده، سبک و کاربردی، تا آنجا که ممکن است برای رسیدن به طراحی زیبایی شناسی ارگونومی. در محیط اقتصادی به سرعت در حال رشد اقتصاد بازار، اگر شرکت ها می خواهند سودآوری بلند مدت قوی تر شوند، باید همکاری بلندمدت خود را با مشتریان حفظ کنند، حفظ وفاداری مشتری و افزایش رضایت مشتری. شرکت ها در اجرای این اقدام برای ایجاد رضایت مشتری خدمات پس از فروش توسعه بلند مدت شرکت ها، و در نهایت یکی از اقدامات موثر برای بالغ شدن است.


در زیر تصاویری از خدمات مهندسین ما در سایت مشتری:

1. REIT RT9A به طور کامل کارخانه اتوماتیک در گورگاون

1(001).jpg


2. REIT RT9B کارخانه در کانادا.

2(001).jpg


3. REIT RT9A به طور کامل کارخانه اتوماتیک در الجزایر.

3(001).jpg


4. روسیه RT9A کاملا اتوماتیک کارخانه

4(001).jpg


5. تاسیسات اتوماتیک اتوماتیک RT-15A ابوظبی

5(001).jpg


6. هند سرات RT6C نیمه اتوماتیک کارخانه

6(001).jpg

پرس و جو
پکن REIT فناوری شرکت توسعه، با مسئولیت محدود
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه فناوری REIT می باشد. کلیه حقوق محفوظ است.