رده محصول
تماس با ما

پکن REIT فناوری شرکت توسعه، با مسئولیت محدود

ADD: 702، برج X، Runfeng Deshang یوان، No.60 Anli Rd.، پکن، چین

تلفن: + 86-10-6482-0312

فکس: + 86-10-6482-0632

تلفن: 86-13501205135

پست الکترونیکی: myc@reit.cc

http://www.block-machine-sales.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نمايشگاه BMW هند با موفقیت، به پایان رسید خوب بود REIT

نمايشگاه BMW هندبا موفقیت به پایان رسید,خوب بود REIT

 

 

پستهمان دو سالنمایشگاهماشین آلات ساختمانیوتجهیزات معدن در پایتخت هند دهلی نو مرکز نمایشگاه 12 دسامبر برگزار شدهفتم– 15هفتم 2016Theهند REITشرکت سرمایه گذاری مشترکشكوه خاصي ظاهر شد در اولین روز tنمایشگاه خود را جذبتوجه بسیاری از مشتریاناز هند و زمینآل، در همان زمانبسیاری ازدعوتمشتریان در داخل و خارج از کشورآمده وما مقدار زیادی کمک بگیرید. غرفه دیگربه عنوان مشغول به عنوان نداردRب.

 

SOBHA و PAVCONهستندtheمارک های پیشروصنعت ساخت و ساز در شمال هند. آجر نفوذ ما نمونه است که هر دو از شرکت ها هستند نشان داد.REIT شرکت operatادبا آنهاوجذب بسیاری از بازدید کنندگان توقف و به طور گسترده ای مشاورهبرنده theستایشازمشتری در خانه و خارج از کشور و برنده بسیاری از مشتریان 'قصد خرید,که به طور کاملغارنشیادREIT قدرت فنی و کیفیت محصولات!

 

REITهمچنین اولین تامین کننده به مفهوم شهر اسفنج را به هند معرفی و قرار داده استsهدایت راه حل کلی برای اجرای درمان جامع مواد زائد جامد و ساخت و ساز بوم شناسیاز شهر. هفتمتظاهراتتایید یک بارs رهبری ایثار REITدربازار هند آجردوباره.

 

بنا به گزارش ها،این نمایشگاه تا شرکت کنندگان 647 از بیش از 30 کشور بیشتر و از مشتریان 15000 حرفه ایسایت.نیازهایبازار ماشین آلات مهندسی هنداست بزرگ، برای سالهای زیادی لاستراتژی ocalizationاز REIT هند ریشه در بازار محلی ترکیبی بهبود محصول با بازار محلیو همواره توسعه بین المللی REIT.

کیفیت محصولات REITما بسیار با اعتماد به نفس می گویند که می تواندREIT قادر به ارائه محصولات با کیفیت بالا و با تکنولوژی بالا به مشتریان می تواند. این محصولات دارای ظاهر زیبا و عملکرد خوب، بهترین کیفیت، ما باید اعتماد به نفس را به مشتریان با خدمات و محصولات بهتر!

 

پرس و جو
پکن REIT فناوری شرکت توسعه، با مسئولیت محدود
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه فناوری REIT می باشد. کلیه حقوق محفوظ است.