رده محصول
تماس با ما

پکن REIT فناوری شرکت توسعه، با مسئولیت محدود

ADD: 702، برج X، Runfeng Deshang یوان، No.60 Anli Rd.، پکن، چین

تلفن: + 86-10-6482-0312

فکس: + 86-10-6482-0632

تلفن: 86-13501205135

پست الکترونیکی: myc@reit.cc

http://www.block-machine-sales.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کاربرد و مزایای استفاده از دستگاه بلوک REIT در درمان ضایعات جامد

بهره برداری از منابع معدنی انباشت نخاله ساختمانی گسترش باطله خاکستر ذغال سنگ و فلز ذوب آلودگی به طور فزاینده ای بر استانداردهای زندگی جهان تبدیل شده است. برای توسعه پایدار اقتصاد جهان و استفاده می شود استفاده از منابع دستگاه بلوک REIT تولید انواع در انواع مختلف و با استفاده از مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست از طریق مخلوط کردن و ارتعاشی مواد زائد جامد قبل از درمان. این مصالح به طور گسترده ای استفاده می شود برای پروژه هاي آب محافظت از پروژه های مهندسی شهری, ساخت و ساز و اسفنج شهر ساخت زیست محیطی.

ماشین های بلوک REIT ماشین های نوع جدید طراحی شده است و توسط REIT تحقیق & اين واحد با توجه به ویژگی های مشابه خانه و خارج از کشور و نیازهای تولید با کارکرد روان و دقیق ساختار نیروی هیجان انگیز، سفتی در محل دقیق، مهر و موم شده گرد و غبار جمع و جور، گردش روغن کاری، عملیات ساده، ویژگی های عملکرد بالا. ماشین های بلوک REIT عمدتا برای طلا باطله و سرباره و خاکستر و گل سرخ، سرباره آهن باطله به عنوان مواد اولیه اصلی، اضافه کردن درصد سیمان استفاده و یا آهک و سایر مواد حفاری برای لرزش قالب فشرده سازی با توجه به قالب می تواند فشرده به مختلف استاندارد آجر آجر توخالی، آجر سوراخ کور، جامد آجر (توخالی) بفرس سنگ و آجر ویژه است در راستای سیاست صنعتی ملی و ملی جدید دیوار مصالح و تجهیزات حفاظت از محیط زیست در کشورهای عضو اکو.

مزایای بلوک REIT ماشین:
1) الکترونیک سیستم های کنترل: زیمنس آلمانی کنترل کننده قابل برنامه ریزی (PLC) و برندهای معروف خارجی از قطعات الکترونیکی کنترل نمایش داده ها ورودی و خروجی صفحه نمایش شبیه سازی و تشخیص اتوماتیک تا حد زیادی کاهش میزان شکست.
2) هیدرولیک سیستم: استفاده از برندهای معروف خارجی از ایستگاه های هیدرولیک هیدرولیک اجزای یکپارچه برای ساخت دستگاه به برق فراهم می کند، مظهر مزیت مکانیکی و الکتریکی.
3) سیستم تغذیه: دو درایو مجبور سرعت تغذیه دستگاه، تغذیه بیشتر لباس، سرعت بخشیدن به چرخه قالب برای اطمینان از کیفیت محصولات نهایی.
4) سیستم لرزش: چند محور همزمان با فرکانس بالا وسیله ارتعاش و نوسان، برای رسیدن به اثر چند برابر از نیروی ارتعاشی و عمر ماشین طولانی
5) تکنولوژی قالب کامپوزیت: اختیاری بنزن خودکار صفحه درج دستگاه، کشیدن دستگاه سوراخ رنگ روشن آجر تجهیزات برای اطمینان از تنوع محصول.

پرس و جو
پکن REIT فناوری شرکت توسعه، با مسئولیت محدود
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه فناوری REIT می باشد. کلیه حقوق محفوظ است.