رده محصول
تماس با ما

پکن REIT فناوری شرکت توسعه، با مسئولیت محدود

ADD: 702، برج X، Runfeng Deshang یوان، No.60 Anli Rd.، پکن، چین

تلفن: + 86-10-6482-0312

فکس: + 86-10-6482-0632

تلفن: 86-13501205135

پست الکترونیکی: myc@reit.cc

http://www.block-machine-sales.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تجزیه و تحلیل در روند توسعه صنعت آجر ماشین

آجر ماشین بخش مهمی از توسعه صنعتی اقتصادی جهان، با توسعه مستمر زیرساخت های جهانی و اقتصاد، ساخت دستگاه و تجهیزات شکوفایی، و با تعداد زیادی از توسعه صنعت است تغییر می دهد. بنابراین توسعه روند فعلی صنعت آجر ماشین چیست؟

1. اتوماسیون و با سرعت بالا:
ماشین سنتی آجر کم در تولید و میزان اتوماسیون، بنابراین تولید با کیفیت و سطح خارجی ندارد بسیار خوب افزون تکنولوژی آن محدود است،. اما در حال حاضر با استفاده از فناوری های هیدرولیکی پیشرفته بیشتر آجر تجهیزات ماشین تمایل به تکنولوژی پیشرفته و اتوماسیون که قدرت بی نهایت برای توسعه صنعت آجر ماشین تزریق.
2.Multi عملکرد:
برخی از تجهیزات آجر سنتی فقط می تواند یک نوع آجر با تنوع محصولات و گسترش بازار تولید، خلق تقاضا برای آجر بیشتر گسترده داره. اگر دستگاه آجر تنها می تواند در تولید یک محصول برای تولید بیشتر محصولات به معنای افزایش هزینه های سرمایه گذاری برای تجهیزات، بنابراین، بلوک ساخت دستگاه نسبت به جهت چند منظوره با استفاده از تکنولوژی پیشرفته برای رسیدن به توسعه است چند منظوره، تا حد زیادی نیازهای بازار و مشتریان را تامین کند.
3 صرفه جویی انرژی و حفاظت محیط زیست، زباله استفاده مجدد:
در گذشته، خام bricke است خشت، که عواقب جدی تخلیه منابع زمین شود. و حالا اقتصادی به سرعت در حال, نیروگاه خاکستر زباله، زباله، ساخت و ساز زباله و بیشتر و بیشتر داره صنعتی توسعه نسل جدید به طور موثر استفاده از دستگاه می تواند این منابع زباله برای جدید است که سازگار با محیط زیست مواد برای رسیدن به دیوار صرفه جویی در انرژی، استفاده مجدد از فاضلاب تبدیل زباله به گنج، بازیافت زباله منابع را بهبود بخشد. و در حال توسعه نسبت به جهت حفاظت از محیط زیست.
پس کدام شرکت آجر ماشین مزایای فوق دارد؟ REIT آجر ماشین مناسب است. پکن REIT توسعه شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین شرکت مجتمع حرفه ای در حال توسعه برای تولید فروش و ارائه خدمات می باشد. محصولات اصلی ما بلوک ساخت ماشین آلات و دیگر تجهیزات مرتبط خط تولید بلوک بتنی متفاوت است. و ما خط تولید اتوماتیک خط تولید پیشرفته ترین و با ثبات در جهان که REIT معرفی تکنولوژی آلمان و خود ما تحقیق و توسعه برای سال ها تجربه در آن خواهد شد که ترکیب محسوب شود می تواند تا حد زیادی کمک شما را برای کاهش هزینه کارگر و همچنین خسارت دستی برای آجر با توجه به آن سیستم های پیشرفته 5 بلوک ساخت ماشین Batching و مخلوط کردن سیستم دست زدن به سیستم Cubing سیستم و سیستم کنترل هوشمند.

پرس و جو
پکن REIT فناوری شرکت توسعه، با مسئولیت محدود
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه فناوری REIT می باشد. کلیه حقوق محفوظ است.